Planowanie ślubu i wesela to okazja do tego, aby spełnić swoje marzenia dotyczące przejażdżki luksusowym samochodem. Pary Młode marzą o samochodach typu highly luxurious class oraz niemniej eleganckich i komfortowych pojazdach typu business class. W tym szczególnym dniu liczy się komfort, bezpieczeństwo, a nierzadko także kolor samochodu. 

Koszt usługi takiej jak wedding car rental, czyli wynajem samochodu do ślubu warto uwzględnić już w początkowym budżecie organizacji wesela, zwłaszcza jeśli zależy nam na konkretnym samochodzie w określonym kolorze i jest to pojazd z kategorii samochodów luksusowych. Ile kosztuje wynajem samochodu do ślubu? Czy warto rozważyć wynajem samochodów z kierowcą i indywidualne odwożenie gości po uroczystości? A może lepszy będzie transport zbiorczy?

Samochód do ślubu: Od czego zależy cena?

Koszt wynajęcia samochodu do ślubu może się mieścić w kwocie od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych i więcej. Różnice w cenie wynikają z bardzo szerokiej i zróżnicowanej oferty samochodów ślubnych oraz całej gamy usług dodatkowych, z których może skorzystać Młoda Para w tym szczególnym dniu. 

Auto do ślubu może być pojazdem retro, samochodem typu highly luxurious class lub samochodem typu business class. Każdy z tych segmentów rządzi się swoimi prawami, w tym także ceną i warunkami wynajmu. Na najwyższy koszt muszą się przygotować Nowożeńcy planujący pojechać do ślubu marką taką, jak Maybach Mercedes, Bentley, Rolls-Royce. Większość wypożyczalni tego typu samochody oferuje wyłącznie z własnym kierowcą. To dodatkowo podnosi cenę, ale jednocześnie wpływa na komfort i sprawia, że możecie się poczuć naprawdę wyjątkowo. 

Najtańsze auto do ślubu to samochód retro. Warto przy tym zwrócić uwagę na różnice występujące między samochodami retro, a pojazdami zabytkowymi. Wynajem tych drugich jest odpowiednio droższy i również wiąże się z koniecznością wyrażenia zgody na obsługę kierowcy. Doskonałą alternatywą dla Pary Młodej, której zależy na utrzymaniu ślubu i wesela w rozsądnym budżecie, przy jednoczesnym zachowaniu określonego standardu samochodu do ślubu jest wynajem samochodu typu business class. W tym segmencie można znaleźć samochody, takie jak Mercedes klasy E, Audi A6 czy BMW 5.

Wynajem samochodu do ślubu: Dlaczego warto skorzystać z oferty Warsaw Limousine Center?

Jako wypożyczalnia samochodów luksusowych posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze wesel i przyjęć okolicznościowych. Nasi Kierowcy odznaczają się nienaganną prezencją oraz wysoką kulturą osobistą. Ich postawa podnosi jakość usługi i sprawia, że każda Młoda Para czuje się wyjątkowo. 

Do dyspozycji oddajemy samochody w ramach dwóch segmentów. To wspomniana wcześniej klasa samochodów wysoko luksusowych oraz klasa samochodów biznesowych. Do ślubu możemy zawieźć Parę Młodą samochodem marki Maybach Mercedes, Bentley, Rolls-Royce lub Mercedes klasy E, Audi A6 czy BMW 5. Każdy z oferowanych samochodów charakteryzuje się nienagannym stanem wizualnym oraz luksusowym wnętrzem, w którym czeka na Was niespodzianka. 

 

Copyright © 2022 – Warsaw Limousine Center | All Right Reserved

Web design: 3d-pro.pl