Cennik

Cennik

Do każdego klienta kierującego zapytanie o usługę Warsaw Limousine Center podchodzi indywidualnie. Każda obsługa różni się od siebie podstawowymi elementami takimi jak rodzaj pojazdu, ilość wykorzystanych samochodów, czas trwania usługi, odległości między planowanymi punktami trasy. Wszystkie z opisanych elementów zamówienia wpływają na wysokość wyceny usługi. Nie możemy zatem kierować się sztywnym cennikiem przy analizie i kalkulacji zamawianej usługi.

Nasi konsultanci są dostępni całą dobę i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, wycenią usługę, zaproponują najkorzystniejsze warunki i rozwiązania dla państwa potrzeb.

Ceny usług wynajmu limuzyn oraz busów z kierowcą są na polskim rynku do siebie bardzo zbliżone, wiele podmiotów oferuje usługi szoferskie a wartości usług oscylują w zbliżonych wartościach. My jednak oferujemy przede wszystkim wysoką jakość naszych usług i tym właśnie wyróżniamy się na polskim rynku.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas. Oddzwonimy, odpiszemy tak szybko jak jest to tylko możliwe.

Zapraszamy do współpracy

Przykładowy cennik naszych usług znajduje się poniżej, jednakże prosimy nie sugerować się wartościami ponieważ każda obsługa jest zupełnie inna i wymaga podobnych ale jednak innych działań.

Copyright © 2022 – Warsaw Limousine Center | All Right Reserved

Web design: 3d-pro.pl