Usługi ochrony i concierge

obsługa vip Warszawa

OCHRONA OSOBISTA – OCHRONA VIP

Ochrona osobista (close protection) polega na czuwaniu nad bezpieczeństwem i nietykalności cielesnej osób ochranianych, odparciu bezpośredniego, bezprawnego zamachu na życie i zdrowie osób objętych ochroną. Nasze usługi obejmują VIP serwis realizowany przez wykwalifikowanych pracowników ochrony, którzy pełnią jednocześnie funkcje kierowców wynajmowanych limuzyn. Ochrona VIP to usługa skierowana do wszystkich wymagających klientów, którym zależy na najwyższym bezpieczeństwie. Mamy doświadczenie w pracy z osobami publicznymi i VIP-ami z różnych branż, dlatego zapewniamy pełen profesjonalizm i rzetelność.

Kwalifikowani Pracownicy Ochrony Fizycznej działający w dziale ochrony osobistej (ochrona VIP), to ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży, zdyscyplinowani, reprezentatywni, wysportowani, realizujący zadania z poświęceniem oraz pełnym zaangażowaniem. Wybierając nasz VIP serwis, możesz być pewien, że nasi pracownicy dotrzymają wszelkich najwyższych standardów związanych z ochroną osobistą. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie klientów, dlatego obsług VIP może obejmować dowolny zakres współpracy. Działamy na terenie miasta Warszawa, a także poza nim, realizując m.in. przejazdy międzymiastowe i inne zadania. Obsługa VIP jest dostępna podczas każdej usługi wynajmu luksusowych samochodów – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Idealne połączenie dwóch oferowanych usług – wynajem limuzyn z kierowcą oraz ochrona VIP

vip serwis Warszawa

USŁUGI CONCIERGE 24H

Usługa prywatnego concierge skierowana jest do osób ceniących sobie czas i swobodę działań. Jeżeli czasem po prostu nie masz czasu, by załatwić coś, co pomoże Ci się zrelaksować czy dobrze bawić w wolnym czasie lub po prostu nie masz chwili, by przygotować plan na wypoczynek, zajmiemy się tym za Ciebie.

Zgłoś się do nas i korzystaj z usługi prywatnego concierge, który załatwi za ciebie sprawy takie jak hotele, loty, podróże biznesowe i wypoczynkowe, kino, teatr czy opera oraz wiele innych. Ciesz się wolnym czasem i doskonałą organizacją. Mamy szerokie doświadczenie w tego typu działalności, dlatego zapewniamy najwyższy poziom obsługi.

Usługa concierge to idealna propozycja dla zapracowanych i zabieganych, jednak nie tylko. Wybierasz się na służbową lub prywatną podróż do Warszawy i nie wiesz, gdzie jeść, gdzie bywać, co zwiedzić? Prywatny concierge przygotuje dla Ciebie plan zgodny ze wszystkimi wymaganiami. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na poszukiwania restauracji, atrakcji i innych miejsc, które warto zobaczyć. Jego rekomendacje uwzględnią Twoje oczekiwania, a na życzenie dokona też rezerwacji, zakupu biletów itp. Na miejsce zawiezie Cię nasz luksusowy samochód z kierowcą.

Dla naszego concierge nie ma zadań niemożliwych. Wystarczy, że powiesz mu, czego potrzebujesz. Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy pełen profesjonalizm i idealne dopasowanie do Twoich potrzeb. Usługa skierowana jest do wymagających klientów.

Copyright © 2022 – Warsaw Limousine Center | All Right Reserved

Web design: 3d-pro.pl